Mercedes-Benz GLB 200
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2020 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 74 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW 654920 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WDC2476121W006623 | ||||||
| Reg. nr. | 970LKV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Keskkonsool
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
| Tippkiirus: | 204 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4650 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1700 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1755 kg |
| Täismass: | 2195 kg |
| Kandevõime: | 440 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2829 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel alates 2021 veebruar.Hooldused tehtud.
Kontrollitav ajalugu.
Väga heas korras.
Väike kütusekulu.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 205 €
Registreerimistasu: 762 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.