BMW i3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2018 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 85 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 75 kW IB1P25B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBY7Z2101J7B33391 | ||||||
| Reg. nr. | 198MVB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Varustus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 75 kW |
| Elektriline sõiduulatus: | 200 km |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4011 mm |
| Laius: | 1775 mm |
| Kõrgus: | 1598 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1361 kg |
| Täismass: | 1670 kg |
| Kandevõime: | 309 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kaasa vähekasutatud lamellrehvid
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 150 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.