Toyota Highlander
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 34 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 140 kW A25A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 5TDLB3CH50S027704 | ||||||
| Reg. nr. | 649GRL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Talvepakett
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Kõlarid
- Bluetooth
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4966 mm |
| Laius: | 1930 mm |
| Kõrgus: | 1755 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2180 kg |
| Täismass: | 2720 kg |
| Kandevõime: | 540 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 472 €
Registreerimistasu: 1424 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Highlander
2022, 181 724 km
37 500 €
420 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 97 000 km
38 900 €
443 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 74 421 km
39 490 €
425 €/kuus
Toyota Highlander
2022, 135 331 km
40 990 €
441 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 122 000 km
42 690 €
459 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 86 320 km
42 890 €
461 €/kuus