Lexus IS 300
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 118 800 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 133 kW 2AR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JTHBH5D2805035378 | ||||||
| Reg. nr. | 242MJV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees
- Integreeritud lapseiste
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Unelmautost ostetud, Eesti ajalooga, korraliselt hooldatud ja heas korras.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2494 cm³ |
| Võimsus: | 133 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 103 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4665 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1430 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1765 kg |
| Täismass: | 2145 kg |
| Kandevõime: | 380 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2800 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 91 €
Registreerimistasu: 331 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.