BMW 630 D xDrive GT M-Sportpakett
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 45 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 210 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBAJY4101PCL75422 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
- Repair Inclusive - 5 years / 200,000 km
- Service Inclusive - 5 years / 100,000 km
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 172 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5091 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2238 kg |
| Täismass: | 2640 kg |
| Kandevõime: | 402 kg |
| Autorongi mass: | 4740 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3070 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest.Service Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest.
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 482 €
Registreerimistasu: 2006 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLC 220
2023, 38 500 km
52 900 €
608 €/kuus
Volvo XC60
2023, 67 000 km
52 990 €
570 €/kuus
Volvo XC90
2023, 61 000 km
53 000 €
570 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2024, 25 000 km
53 990 €
581 €/kuus
Volvo XC60
2023, 28 300 km
54 890 €
590 €/kuus
BMW X3
2021, 49 000 km
55 000 €
626 €/kuus