Renault Megane
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2023 | ||||||
| Läbisõit | 58 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1RCB00370038647 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 10.05.2027 | ||||||
Varustus
- Viimeisin huolto: 55146km, 3/2026
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Abi pakett Evolution ER: pimenurga hoiatus hädaolukorras, parkimisandurid ees ja külgedel, kiirtee- ja ummikuabi nutika kohanduva püsikiirusehoidjaga ning sõiduraja keskmehoidjaga, ukse avamise hoiatus, elektriliselt kokkuklapitavad
- Google Maps navigatsioon
- LED-esituled
- Soojendusega rool
- Soojuspump
- OpenR armatuurlaud 12,3" näidikupaneeliga
- OpenR multimeediasüsteem 12" puutetundlik ekraan
- Tagurduskaamera
- Parkimisandur taga
- Nutikas võtmekaart jalutamise funktsiooniga
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.5 s |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4200 mm |
| Laius: | 1768 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1700 kg |
| Täismass: | 2137 kg |
| Haagis piduritega: | 500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 150 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.