Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 388 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 127 kW 1KD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTEBZ29J600124369 | ||||||
| Reg. nr. | 046MGU | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Nahkpolster: hall
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
Muu
- Karterikaitse
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2982 cm³ |
| Võimsus: | 127 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.5 l/100 km |
| Maanteel: | 7.5 l/100 km |
| Keskmine: | 9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 238 g/km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4715 mm |
| Laius: | 1875 mm |
| Kõrgus: | 1905 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2035 kg |
| Täismass: | 2850 kg |
| Kandevõime: | 815 kg |
| Haagis piduritega: | 2800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mina teine omanik,eelnevad registreerimised,liisingust välja,ettevõttest välja jne.Järve Amservi ajalugu kuni 365000km
Täis pikk alumiinium põhjakaitse.
Vahetusvõimalus.Lühike transporter.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 147 €
Registreerimistasu: 661 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.