Lexus UX 250
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 62 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 112 kW 2ZR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | Lexus Relax 10a | ||||||
| VIN | JTHU95BH202006294 | ||||||
| Reg. nr. | 414TKW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Müüja: Alexander
Tallinn, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Veluurpolster
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1987 cm³ |
| Võimsus: | 112 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.2 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4495 mm |
| Laius: | 1840 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1683 kg |
| Täismass: | 2110 kg |
| Kandevõime: | 427 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariivaba, kõik hooldused oli tehtud Lexus esinduses.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 129 €
Registreerimistasu: 547 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz C 200
2018, 65 500 km
24 500 €
282 €/kuus
Volvo V60 Cross Country
2021, 88 400 km
25 900 €
279 €/kuus
Honda CR-V
2021, 65 000 km
27 000 €
308 €/kuus
Jaguar E-Pace
2021, 79 458 km
27 900 €
320 €/kuus
Audi A5
2021, 79 084 km
28 900 €
312 €/kuus
Land Rover Discovery Sport
2021, 76 797 km
28 990 €
313 €/kuus