Volvo S60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 145 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
Varustus
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Seisuküte (eelsoendus)
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga, jahutusega
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Õhuionisaator
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp
- Keskkonsool
- Laepolster
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led, dünaamilised
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 145 kW |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 163 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4778 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1423 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1880 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 420 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2872 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
R-Desing Dark Plus Intelli
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 315 €
Registreerimistasu: 1579 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Octavia
2021, 108 000 km
17 900 €
205 €/kuus
Suzuki Swace
2021, 55 153 km
17 900 €
206 €/kuus
Renault Arkana
2021, 90 639 km
17 990 €
207 €/kuus
Renault Arkana
2021, 102 707 km
17 990 €
207 €/kuus
Renault Arkana
2021, 63 865 km
17 990 €
207 €/kuus
Toyota Corolla
2021, 65 000 km
17 990 €
205 €/kuus