Honda CR-V EXECUTIVE
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 114 kW R20A9 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SHSRE5890JU001286 | ||||||
| Reg. nr. | 647MRP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Istmesoojendused: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Vihmaandur
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 7.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 179 g/km |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4605 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1680 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1665 kg |
| Täismass: | 2100 kg |
| Kandevõime: | 435 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 305 €
Registreerimistasu: 1218 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.