Volvo V40 Cross Country CROSS THORS INTELLI XENIUM WINTER facelift
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 123 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1MZ79L0H2115226 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Parkimiskaamera
Sisustus
- Nahkpolster: must
- Poolnahkpolster
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 105 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4370 mm |
| Laius: | 1802 mm |
| Kõrgus: | 1458 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1592 kg |
| Täismass: | 1995 kg |
| Kandevõime: | 403 kg |
| Autorongi mass: | 3495 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2646 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 1 AASTA* (tingimused leiad www.euest.ee/garantii)VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE
Hinnale lisandub MNT registeerimistasu ja riigilõiv 195€ Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 301 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volvo V40 Cross Country
2016, 140 000 km
13 900 €
158 €/kuus
Volvo V40 Cross Country
2018, 106 000 km
15 990 €
184 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 183 000 km
14 900 €
175 €/kuus
Peugeot 3008
2017, 179 000 km
14 990 €
176 €/kuus
Mercedes-Benz CLA 200
2015, 138 000 km
14 995 €
162 €/kuus
Peugeot 5008
2018, 122 000 km
15 000 €
172 €/kuus