Peugeot 207
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2008 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 54 kW KFV | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3WEKFVC33961582 | ||||||
| Reg. nr. | 690MLE | ||||||
| Tehnoülevaatus | 18.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Kaasa suverehvid
Muu
- Autol puudub ülevaatus, parem küljekarp vajab vahetamist. Muus osas auto sõidukorras.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1360 cm³ |
| Võimsus: | 54 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 155 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4149 mm |
| Laius: | 1748 mm |
| Kõrgus: | 1519 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1271 kg |
| Täismass: | 1642 kg |
| Kandevõime: | 371 kg |
| Haagis piduritega: | 1045 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2540 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 73 €
Registreerimistasu: 293 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis