Antud sõidukil pole fotosid.
Land Rover Range Rover Autobiography
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 45 000 km | ||||||
| Keretüüp | Touring, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 258 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SALKA9BW3PA051498 | ||||||
| Reg. nr. | 081FFH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardin tagaaknal
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
- 2x rulookardinad ustel
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu
- Reisiarvesti
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2997 cm³ |
| Võimsus: | 258 kW |
| CO₂ emissioon: | 206 g/km |
| Tippkiirus: | 234 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5052 mm |
| Laius: | 2003 mm |
| Kõrgus: | 1870 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2738 kg |
| Täismass: | 3350 kg |
| Kandevõime: | 612 kg |
| Autorongi mass: | 6850 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2997 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027Ostetud riigist: Eesti
Garantii kehtib kuni 04.2028
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on ostetud Eestist uuena.
Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 04.2028.
Kapott ja lävepakud värvi kaitseks kiletatud. Auto heledad osad on tumedaks kiletatud edevama välimuse andmiseks.
Esinduse ametlik hooldusajalugu:
- 10.2023 / 10 304 km
- 05.2024 / 17 440 km
- 10/2024 / 24 359 km
- 02/2026 / 42 448 km
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 748 €
Registreerimistasu: 3215 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.