There are no photos of this vehicle.
Land Rover Range Rover Autobiography
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 03.2023 · Estonia | ||||||
| Mileage | 45 000 km | ||||||
| Body type | Touring, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (diesel/electric) | ||||||
| Engine | 3.0, 258 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | SALKA9BW3PA051498 | ||||||
| Reg. nr. | 081FFH | ||||||
| Vehicle inspection | 31.03.2027 | ||||||
Equipment
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardin tagaaknal
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
- 2x rulookardinad ustel
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu
- Reisiarvesti
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (diesel/electric) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2997 cm³ |
| Power: | 258 kW |
| CO₂ emission: | 206 g/km |
| Maximum speed: | 234 km/h |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | Touring |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 5052 mm |
| Width: | 2003 mm |
| Height: | 1870 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2738 kg |
| Technical max. mass: | 3350 kg |
| Load bearing capacity: | 612 kg |
| Weight of road train: | 6850 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2997 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027Ostetud riigist: Eesti
Garantii kehtib kuni 04.2028
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on ostetud Eestist uuena.
Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 04.2028.
Kapott ja lävepakud värvi kaitseks kiletatud. Auto heledad osad on tumedaks kiletatud edevama välimuse andmiseks.
Esinduse ametlik hooldusajalugu:
- 10.2023 / 10 304 km
- 05.2024 / 17 440 km
- 10/2024 / 24 359 km
- 02/2026 / 42 448 km
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 748 €
Registration fee: 3215 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.