Citroën Berlingo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 121 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 72 kW 5F01 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF77C5FK6GJ794031 | ||||||
| Reg. nr. | 408MRD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
- Turva- ja ohutusvarustus
- kesklukustus (puldiga)
- lisapidurituli
- roolivõimendi
- signalisatsioon
- turvapadi
- Mugavusvarustus
- elektrilised akende tõstukid
- konditsioneer
- Sisustus
- jalamatid
- reguleeritav roolisammas
- tekstiilpolster
- Audio, video, kommunikatsioon
- kõlarid
- stereo (MP3)
- Rehvid ja veljed
- suverehvid
- Tuled
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- Muu varustus
- 12v pistikupesad
- vahesein
- veokonks
- aastamaks vaid 50 eur
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 174 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4380 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1862 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1475 kg |
| Täismass: | 2150 kg |
| Kandevõime: | 675 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 670 kg |
| Teljevahe: | 2728 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
väike läbisõit
bensukasVahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 401 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.