Suzuki SX4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 289 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 79 kW M16A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TSMEYB21S00194429 | ||||||
| Reg. nr. | 832AXX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Müüja: Timo
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1586 cm³ |
| Võimsus: | 79 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 164 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4100 mm |
| Laius: | 1730 mm |
| Kõrgus: | 1580 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1265 kg |
| Täismass: | 1670 kg |
| Kandevõime: | 405 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2500 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa ühes peres olnud masin, mida on vastavalt vajadusele hooldatud ja remonditud. Aastate peale on sisuliselt kõik veermiku, vedrustuse osad vahetatud. Kõik mis küljes ka töötab. Auto põhi on korrosiooni kaitseks kaetud mastiksiga. Siiski leidub kere detailidel rostet (juhiukse nurk on vast kõige hullem koht aga väiksemaid leidub mujalgi).Kaasta eraldi velgedel naastrehvid)
Müün, sest auto ei leia enam kasutust.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 77 €
Registreerimistasu: 316 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!