Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 158 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 85 kW CHZ | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAP7NE0J0255147 | ||||||
| Reg. nr. | 184MRY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Reisiarvesti
- Väga heas sõidukorras. Hooldatud esinduses!
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 108 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4670 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1461 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1289 kg |
| Täismass: | 1797 kg |
| Kandevõime: | 508 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 620 kg |
| Teljevahe: | 2667 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 81 €
Registreerimistasu: 410 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Octavia
2018, 103 000 km
9500 €
102 €/kuus
Renault Megane
2018, 206 160 km
8990 €
107 €/kuus
Ford EcoSport
2017, 84 900 km
9000 €
103 €/kuus
Citroën Grand C4 Picasso
2018, 196 789 km
9300 €
110 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 183 000 km
9390 €
111 €/kuus
Honda Civic
2016, 114 000 km
9400 €
108 €/kuus