Subaru Legacy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2006 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 236 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 121 kW EJ20 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1BP5LS57G065290 | ||||||
| Reg. nr. | 157AZL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: Tarts
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Sahtlid esiistmete all
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- CD mängija: boks
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Katuseraam
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1994 cm³ |
| Võimsus: | 121 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.9 l/100 km |
| Keskmine: | 8.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 207 g/km |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4720 mm |
| Laius: | 1730 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1485 kg |
| Täismass: | 1945 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 735 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa heas korras, järjepidevalt hooldatud Subaru. 2-liitrise boksermootori ja sümmetrilise nelikveoga varustatud, ruumikas ja mugav automaatkäigukastiga Subaru Legacy 2.0R 121kw ATM. Tuled klaasid terved, sisu puhas. Sõidab hästi, kolinad ja loginad puuduvad. Püsikiirusehoidja/kliimaseade. All on uueväärsed Kumho aastaringsed lamellrehvid. Kokkuleppel kaasa 17" suverehvid ja originaal Subaru katuseraamid pikemate esemete vedamiseks. Auto on suveks koheselt kasutusvalmis. Registreerimistasu on makstud, omanikuvahetus 55€Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 98 €
Registreerimistasu: 446 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!