Audi S4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2004 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 132 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.2, 253 kW BBK | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WUAZZZ8H44K900411 | ||||||
| Reg. nr. | 399FRV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
- Audi S4 Cabriolet atmosfäärilise 4.2 V8 mootoriga pakub emotsioone juba esimesest sekundist. Tõeline V8 heli, avatud katus ja klassikaline Audi disain, mis näeb siiani esinduslik ja pilkupüüdev välja.
- Auto on toodud Saksamaalt, originaalläbisõiduga 132 000 km. Olemas hooldusraamat ja hooldusajalugu. Auto on hästi hoitud ning heas tehnilises ja visuaalses korras.
- Silmapaistev punane värv sobib ideaalselt kabrioleti kerega — auto näeb efektne välja nii avatud kui ka suletud katusega. Elektriline katus töötab korrektselt ja avaneb mõne sekundiga.
- Varustus:
- Atmosfääriline 4.2 V8
- Elektriline kabriolettkatus
- Nahksisu
- Kliimaseade
- Elektriline lisavarustus
- Valuveljed
- BOSE helisüsteem
- Hooldusraamat
- Selliseid autosid jääb iga aastaga vähemaks — eriti heas seisukorras ja ausa ajalooga.
- Auto inimesele, kes hindab atmosfäärilist V8 mootorit ja tõelist sõiduelamust.
- Huvi korral kirjuta või helista — vastan meeleldi küsimustele ja näitan autot.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.2 l |
| Kubatuur: | 4163 cm³ |
| Võimsus: | 253 kW |
| Kütusekulu linnas: | 18.2 l/100 km |
| Maanteel: | 9.4 l/100 km |
| Keskmine: | 12.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 302 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4574 mm |
| Laius: | 1778 mm |
| Kõrgus: | 1391 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1970 kg |
| Täismass: | 2355 kg |
| Kandevõime: | 385 kg |
| Teljevahe: | 2657 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 681 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.