Nissan Qashqai Acenta
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 45 527 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.3, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 04.2027a./100 000km | ||||||
| VIN | SJNTAAJ12U1062435 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 143 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4425 mm |
| Laius: | 1835 mm |
| Kõrgus: | 1625 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1405 kg |
| Täismass: | 1935 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Autorongi mass: | 3335 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2665 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Manuaal!
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 128 €
Registreerimistasu: 623 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Nissan Qashqai
2021, 80 990 km
19 490 €
224 €/kuus
Nissan Qashqai
2021, 91 300 km
19 900 €
229 €/kuus
Nissan Qashqai
2022, 95 105 km
20 050 €
216 €/kuus
Nissan Qashqai
2021, 58 000 km
21 000 €
241 €/kuus
Nissan Qashqai
2021, 49 920 km
22 700 €
261 €/kuus
Nissan Qashqai
2021, 78 000 km
22 900 €
263 €/kuus