Volvo XC60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2021 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 92 500 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 186 kW B4204T46, ERAD2 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | LYVUZBFUDNB918823 | ||||||
| Reg. nr. | 465PFY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 186 kW |
| Elektriline sõiduulatus: | 32 km |
| CO₂ emissioon: | 58 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4708 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1641 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2215 kg |
| Täismass: | 2660 kg |
| Kandevõime: | 445 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
MUDELIAASTA MY2022. ULTIMATE DARK / R-DESIGN varustustase. Winter PRO pack. Luxury SEAT pack. Xenium PRO pack - FULL THOR's LED esituled. INTELLISAFE PRO - BLIS - pimeala abisüsteem, LANE KEEPING AID - aktiivne sõiduraja abisüsteem, CROSS TRAFFIC ALERT CTA - ristuva liikluse hoiatus tagurpidi parkimisalast väljasõites, REAR IMPACT COLLISION WARNING - tagaosa avariihoiatusVahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 314 €
Registreerimistasu: 1052 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volvo XC60
2020, 60 600 km
35 990 €
413 €/kuus
Volvo XC60
2021, 117 000 km
36 880 €
397 €/kuus
Volvo XC60
2022, 49 989 km
39 900 €
430 €/kuus
Volvo V60 Cross Country
2022, 79 300 km
32 900 €
379 €/kuus
Audi A5
2021, 54 400 km
33 000 €
376 €/kuus
Toyota Corolla Cross
2023, 50 269 km
34 995 €
376 €/kuus