Honda CR-V
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2003 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 291 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW K20A4 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SHSRD88603U116067 | ||||||
| Reg. nr. | 626MDN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2025 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 221 g/km |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4575 mm |
| Laius: | 1780 mm |
| Kõrgus: | 1710 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1558 kg |
| Täismass: | 1960 kg |
| Kandevõime: | 402 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Honda CR-V ATM 4WD
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 439 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!