Peugeot 107
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2006 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 211 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 50 kW 1KR | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3PMCFAC88052330 | ||||||
| Reg. nr. | 829MGC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Müüja: Aare
Läänemaa, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ABS pidurid
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- Reguleeritav roolisammas
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal, aux sisend
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Varuratas: täismõõdus
- Talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 50 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.5 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 106 g/km |
| Tippkiirus: | 157 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3430 mm |
| Laius: | 1630 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 865 kg |
| Täismass: | 1180 kg |
| Kandevõime: | 315 kg |
| Haagis piduritega: | 1105 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2340 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väike ja madalate ülalpidamiskulud ega ökonoomne auto igapäevasõitudeks. Seni olnud igapäevases kasutuses.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 53 €
Registreerimistasu: 192 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!