Volvo S80
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 161 133 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 132 kW B4164T | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1AS48A1C1158109 | ||||||
| Reg. nr. | 053BGB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Püsikiiruse hoidja
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1596 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 152 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4851 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1493 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1616 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Kandevõime: | 474 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2835 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Regulaarselt hooldatud ja viimane hooldus 05 2026Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 116 €
Registreerimistasu: 404 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.