Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2015 | ||||||
| Läbisõit | 316 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLJ9NE5F0246537 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 15.10.2026 | ||||||
Varustus
- 2x võtmed
- Hooldusraamat
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Kaksksenoon-esituled, sõiduoludega kohanduv AFS ja kurvituled ning LED-päevatuled
- Parkimisandur taga
- ESC Sis. ABS, EBD, MSR, ASR, EDL, HBA, DSR, ESBS, TSA ja MKB
- Climatronic - kahe tsooniga automaatne kliimaseade ja siseõhu niiskuse andur
- Püsikiiruse hoidja
- Sõiduarvuti kolme mäluga. Funktsioonid: kellaaeg, välistemperatuur, hetkekulu, keskmine kulu, läbitud vahemaa, sõidu kestus, keskmine kiirus, läbisõit järelejäänud kütusega ja hoolduse vajaduse näit
- Mäestardiabi
- Värviline Maxi DOT -multifunktsionaalne ekraan
- Bolero helisüsteem, CD-mängija MP3-esitusega, 5,8" värviline puutetundlik ekraan (2DIN), USB ja AUX-sisend, SD-mälukaardi pesa
- Intelligent Light Assistant - Kaugtulede abisüsteem
- Elektriline tagaluuk
- KESSY - võtmeta kesklukustus ja käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 122 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.7 s |
| Tippkiirus: | 213 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4775 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1455 kg |
| Täismass: | 2018 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 101 €
Registreerimistasu: 354 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.