Volkswagen T-Cross
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2023 | ||||||
| Läbisõit | 55 500 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW DPC | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZC1ZPY041980 | ||||||
| Reg. nr. | 945HTN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Ohutu väljumise abi
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Istmesoojendused: ees
- Välistemperatuuri näidik
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- DAB raadio
- Autotelefon
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4114 mm |
| Laius: | 1772 mm |
| Kõrgus: | 1572 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1369 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Kandevõime: | 421 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 660 kg |
| Teljevahe: | 2551 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto läbisõit 55500 km.Garantii kehtib kuni jaanuarini 2028 või kuni läbisõiduni 100 000 km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 104 €
Registreerimistasu: 647 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen T-Cross
2022, 50 694 km
18 250 €
210 €/kuus
Volkswagen T-Cross
2022, 61 000 km
19 400 €
221 €/kuus
Volkswagen T-Cross
2022, 57 992 km
20 500 €
235 €/kuus
Volkswagen T-Cross
2023, 36 694 km
21 490 €
231 €/kuus
Toyota Yaris
2022, 41 349 km
16 290 €
175 €/kuus
Peugeot 2008
2021, 68 193 km
16 400 €
176 €/kuus