BMW X7 xDrive40d M-Sportpakett
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 75 162 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 4 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 250 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WBA21EN0XR9X23209 | ||||||
| Reg. nr. | 879TNJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Panoraamkatus
- Katuseluuk
- Servosulgur ustel
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Info kuvamine esiklaasile
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: harman/kardon w
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Parkimiskaamera (360)
- BMW Iconic Glow neerud
- Jahutuse- ja soojendusega topsihoidjad ees
- Parkimisassitent Professional
- Juhiassistent Professional
- Alcantara laepolster
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Android Auto/Apple CarPlay
- Registreeritud uuena Eestis
- Informatsiooni liikluskahjude osas palun kontrollida lkf.ee ennem ostmist või küsida müüjalt.
- kergmetallveljed (21)
- turvapatjade arv (12)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| CO₂ emissioon: | 207 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5181 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1835 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2676 kg |
| Täismass: | 3325 kg |
| Kandevõime: | 649 kg |
| Autorongi mass: | 6825 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3105 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 752 €
Registreerimistasu: 4296 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.