Mazda 5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 268 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW LF | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZCWA9G600127736 | ||||||
| Reg. nr. | 663MHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Elektrilised liuguksed: vasakul, paremal
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Karterikaitse
- Tagaspoiler
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 159 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4585 mm |
| Laius: | 1750 mm |
| Kõrgus: | 1615 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1576 kg |
| Täismass: | 2125 kg |
| Kandevõime: | 549 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2750 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mazda5
Auto igapäevases kasutuses. Viimase aasta jooksul vahetatud akud, rihmad ja rullikud, kliimapump, tagasillas kõik vahetatud uute vastu. Uued laagrid koos rummudega, kettad, klotsid, supordid.Reg tasu makstud!
Avariivaba!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 127 €
Registreerimistasu: 442 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.