Audi A3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2011 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 275 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 77 kW CAYC | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8P0CA073996 | ||||||
| Reg. nr. | 348HBW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Tartu, Võru tn 173
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
Multimeedia
- Stereo: originaal
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5 l/100 km |
| Maanteel: | 3.7 l/100 km |
| Keskmine: | 4.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4238 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1406 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1355 kg |
| Täismass: | 1840 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 670 kg |
| Teljevahe: | 2578 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 58 €
Registreerimistasu: 238 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.