Volvo XC90
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2006 · Austria | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 136 kW D5244T4 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1CZ714471359811 | ||||||
| Reg. nr. | 646NRC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Integreeritud lapseiste
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 136 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.7 l/100 km |
| Maanteel: | 6.9 l/100 km |
| Keskmine: | 8.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 219 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4807 mm |
| Laius: | 1909 mm |
| Kõrgus: | 1781 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2129 kg |
| Täismass: | 2740 kg |
| Kandevõime: | 611 kg |
| Haagis piduritega: | 2250 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2857 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müügis 7 kohaline Volvo XC90Korrapäraselt hooldatud, hooldusajalugu olemas.
Hammasrihm, veepump, rihmad,rullikud vahetatud
237k km pealt.
Vahetatud veel haldex pump, nelikvedu toimib.
Uus klapikaanetihend.
Käigukasti ja reduktorite õlid vahetatud.
Sillas kulunud jupid vahetatud.
Uued seisupiduri klotsid. Uued tagumised pidurikettad ja klotsid. Uus kliimaradiaator. Uued tagumised amordid ja keerdvedrud.
Sillareguleerimine tehtud. Autol esineb värvikahjustusi.
Autole on tehtud stage 1 mootori optimeerimine, jõudu on ~160kw/458nm + DPF eemaldatud.
Liigub hästi ja on suure auto kohta väga ökonoomne. Auto igapäevases kasutuses.
Ülevaatus 07.2027
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 133 €
Registreerimistasu: 579 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.