Opel Astra
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2019 | ||||||
| Läbisõit | 127 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 77 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0VBE6EA2KG382594 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 02.05.2028 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- 2x võtmed
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Parkimisandurid ees ja taga
- ESP sõidustabiilsuskontroll
- Automaatne kliimaseade, kahe tsooniline
- Sportistmed - must, Formula Sis. Juhiistme AGR-istmepakett (SR1)
- Tagaiste 40/20/40 jaotatav ja keskmine käetugi
- Soojendusega esiistmed
- 40/60 suhtes jagatav tagaistme seljatugi
- Sõiduarvuti
- Elektrilised aknatõstukid taga
- Elektrilised aknatõstukid ees
- Mägepidur
- Rooli reguleerimine, kõrguse ja sügavuse suunas, reguleeritav võimendus
- Kohanduvad IntelliLUX® LED Matrix esituled
- Tiibkujulised LED-päevatuled ees
- Tumedad tagaküljeaknad ja tagaklaas
- Roolisoojendus
- Elektriliselt sissepoole kokkuklapitavad küljepeeglid
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendatavad küljepeeglid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Keskmine: | 6.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4370 mm |
| Laius: | 1809 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1273 kg |
| Täismass: | 1780 kg |
| Haagis piduritega: | 1220 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 169 €
Registreerimistasu: 687 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.