Citroën C5 Aircross
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2021 | ||||||
| Läbisõit | 61 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 165 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR7A4DGZSML053169 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 15.12.2027 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sami Väisänen tel. 0405898635
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 11/25, 57tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Mode 3 (ühendused Type 2 - Type 2)
- Navigatsioon
- Sõidurea abisüsteem
- ESP sõidustabiilsuse süsteem
- Automaatne kahe tsooni kliimaseade ja õhukvaliteedi jälgimissüsteem
- Pack Drive Assist EAT8 automaatkäigukastiga: Aktiivne püsikiirusehoidja Stop&Go funktsiooniga.
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Metallikvärv punane
- Must katus ja välispeeglite taustad 10)
- Top Rear Vision tagurduskaamera ning parkimisandur ees ja taga
- Citroën Advanced Comfort vedrustus
- Hübriidi kaugjuhtimissüsteem
- Advanced Comfort istmed
- Kolm eraldi alla lastavat tagaistet liuguritega ja seljatoe kaldenurga reguleerimisega
- Elektriliselt reguleeritav juhiiste
- Vihma- ja valgustundlik andur
- Lamineeritud ja akustilised esiklaasid
- Elektrilised esi- ja tagaküljeaknad
- Tagaklaaside ja tagaklaasi tumendamine
- Esi- ja külgturvapadjad ees ning kardinaturvapadjad ees ja taga
- Automaatne seisupidur
- Nahkkattega rool
- Rooli sügavuse ja kauguse reguleerimine
- Isofix kinnitused lasteistmele taga külgkohtadel
- Digitaalne armatuurlaud 12,3"
- Raadio 8” puutetundlik ekraan, BlueTooth, 1 USB-pistik, Mirror Screen sisaldab muuhulgas Apple Car Play süsteemi
- Automaatne tumenev sisepeegel
- Pack Safety Plus 7)
- 3D LED tagatuled
- Ees suunatuled LED lampidega
- FULL LED esituled
- Päevatuled ja ees suunatuled LED lampidega
- Udutuled ees kurvifunktsiooniga
- Sisemine laadimisseade 7,4 kW (hübriidmudelis)
- Pack Safety Plus Aktiivne hädapidurdussüsteem kaamera- ja radaripõhise tuvastusega, kokkupõrkeohu hoiatus, pimenurga abisüsteem, aktiivne rajahoidja ja kiiruspiirangumärkide tuvastus ning pausiteade.
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt kere vastu kokkuklapitavad küljepeeglid koos soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad välispeeglid soojendusega
- Võtmeta lukustus ja käivitus
- Elektriline tagaluuk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
| Keskmine: | 1.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 32 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.7 s |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1859 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1845 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 90 €
Registreerimistasu: 391 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.