Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2023 | ||||||
| Läbisõit | 80 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZ5N6PW040933 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 03.05.2027 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Roope Kivinen tel. 0505988154
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 5/25, 53tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Elektriline veokonks
- Kütusekütteseade kaugjuhtimispuldiga
- Parkimisandurid ees ja taga. Kaugusnäidik ja helisignaal.
- Täisautomaatne Air Care Climatronic kliimaseade. Temperatuuri reguleerimine 3. tsoonile, kasutusvõimalus taga.
- Kohanduv püsikiirusehoidja ACC. Kiirusepiiraja. Peatamisfunktsioon DSG automaatkäigukastiga.
- Kokkupandav esiistuja seljatugi
- Tagaiste reguleeritav pikisuunas.
- Tagaküljeaknad ja tagaklaas toonitud
- Elektriline seisupidur, Auto Hold paigalhoidmisabi
- Nahkkattega soojendusega multifunktsionaalne rool (DSG käigukastiga käiguvahetuslabadega).
- Hädaabikõne teenus. We Connect teenused 12 kuud.
- Mobiiltelefonivalmidus Bluetooth. Bluetooth heliesitus.
- Juhtmevaba App-Connect nutitelefoniühendus. Apple CarPlay ja Android Auto seadmete kasutamine raadio ekraanilt. Mirrorlink tugi.
- Juhi väsimuse tuvastus.
- Käetugi esiistmete vahel.
- Raadio Ready 2 Discover. Puutetundlik ekraan 8". Valmidus navigatsioonivärskenduseks.
- Kaugtuleautomaatika Light Assist.
- LED-esituled ja päevatuled.
- LED tagatuled
- Tehnikapakett: Front Assist, Lane Assist, vihmasensor.
- Mustad katuseraamid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 151 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.2 s |
| Tippkiirus: | 198 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4509 mm |
| Laius: | 1839 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1546 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 299 €
Registreerimistasu: 1500 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.