Polestar 2
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2022 | ||||||
| Läbisõit | 57 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 300 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | LPSVSEDEENL073973 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.04.2028 | ||||||
Varustus
- Pikendatud garantii kevadeni 2027
- Maatrikstuled
- Parkimisabi ees ja taga
- Tagumine parkimiskaamera
- Sademõõtur
- Android-põhine info- ja meelelahutussüsteem, mis sisaldab Google Assistanti, Google Mapsi, Google PlayStore'i
- Apple CarPlay
- Hooldusajalugu
- Pilot Lite
- Käed-vabad toimiv pagasiluuk
- Plus Soojuspump (Ei kuulu Launch Editionisse), Panoraamkatus peegeldatud Polestar-sümboliga, Harman Kardon Premium helisüsteem, WeaveTech polster (Charcoal või Slate) musta saarepuu kaunistustega, Täielikult elektrilised esiistmed neljasuunalise nimmetoeg
- Kaks rehvikomplekti, üks veljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 300 kW |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 4.7 s |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4606 mm |
| Laius: | 1891 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2188 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 130 €
Registreerimistasu: 374 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.