Honda Civic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2006 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 321 051 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.3, 61 kW L13A7 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK17406U011017 | ||||||
| Reg. nr. | 342MGE | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.05.2026 | ||||||
Müüja: Peeter
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1339 cm³ |
| Võimsus: | 61 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4245 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1240 kg |
| Täismass: | 1650 kg |
| Kandevõime: | 410 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2620 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ülevaatuse viga 6.1.1.5. Konstruktsiooni kandevelement on korrodeerunud. Vasak küljekarp tagant sillakinnituse juurest. Vajab keevitust. Esineb paar roostekohta uste all nurgas.Asub Ardus, Kose vald.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 66 €
Registreerimistasu: 238 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis