Dacia Logan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2017 | ||||||
| Läbisõit | 78 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.9, 66 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | UU17SDL1A58824229 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 11.01.2027 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- Viimeisin huolto: 1/26, 74tkm
- Kaks komplekti rehve
- Plokisoojendi ja salongipuhur
- Media Nav 2.0 Evolution multimeediasüsteem
- Navigatsioonisüsteem
- Tagurdusandur
- Saadaval Auto Bassadone Turva 12 kuud/20 000 km 590€
- Saadaval Auto Bassadone Turva 24 kuud/40 000 km 890€
- ESC + ASR stabiilsuskontrollisüsteem libisemise vältimisega
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Sõiduarvuti
- Elektrilised esiaknatõstukid
- Ees pea ja rindkere kaitsvad külgturvapadjad
- Eesistuja turvapadi (väljalülitatav)
- Juhi turvapadi
- ABS-pidurid hädapidurdusabiga
- Soft Feel kattega rool
- ISOFIX-kinnitused teise istmerea külgkohtadel
- Polster "Stepway" istmete mustriga
- Stepway-kirjad esiustel
- Ohjauspyörän, etuturvavyön ja kuljettajanistuimen korkeudensäätö
- Kliimaseade
- Istmesoojendus ees
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.9 l |
| Kubatuur: | 898 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 12.3 s |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4528 mm |
| Laius: | 1762 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1165 kg |
| Täismass: | 1610 kg |
| Haagis piduritega: | 1110 kg |
| Haagis piduriteta: | 580 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 92 €
Registreerimistasu: 396 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.