Volkswagen Sharan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2006 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 232 160 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ7MZ6V010461 | ||||||
| Reg. nr. | 643MKY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus)
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: puidust
- Käsipidurikang
- Nahkpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa suverehvid
Muu
- Veokonks
- Mootoriploki eelsoojendus 230V elektriga
- Kaasa suverehvid velgedel
- Aastamaks makstud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1896 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 196 g/km |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4634 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1707 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1757 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 753 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2835 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa 2006 VW Sharan 1.9 TDI 85kW
Automaatkäigukast, 7 kohta, nahkistmed, mootoriploki eelsoojendus 230V elektriga. Kaasa suverehvid velgedel. Aastamaks makstud. Hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud auto.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 113 €
Registreerimistasu: 415 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!