Volkswagen Golf Plus
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2008 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 285 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 77 kW BLS;BXE | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ1KZ8W593390 | ||||||
| Reg. nr. | 346MHT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
Multimeedia
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto
- Autokompuuter
- Kõlarid
- Bluetooth
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1896 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 183 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4206 mm |
| Laius: | 1759 mm |
| Kõrgus: | 1565 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1470 kg |
| Täismass: | 2000 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2574 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Volkswagen Golf plus 1.9 TDI manual
Auto sõidab probleemideta, manuaalkäigukastiga ja ökonoomne. Suuri investeeringuid ei vaja.Tehtud töödest on vahetatud hammasrihm (ajamirihm), käigukastiõli, kõik piduriklotsid jne.
Komplekti kuuluvad ka talvised naastrehvid.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 69 €
Registreerimistasu: 270 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!
Sarnased pakkumised
Volkswagen Golf Plus
2008, 260 000 km
2300 €
66 €/kuus
Volkswagen Golf Plus
2008, 96 000 km
2450 €
70 €/kuus
Mercedes-Benz B 180
2010, 314 125 km
2450 €
70 €/kuus
Volkswagen Golf
2007, 205 000 km
3299 €
41 €/kuus
Volkswagen Golf
2007, 255 000 km
6000 €
73 €/kuus
Volkswagen Golf
2008, 274 000 km
6499 €
80 €/kuus