Audi Q8 50 TDI
| Būklė | Naudota |
| Initial reg. | 01.2022 · Estija |
| Body type | Wagon, 4 durys, 5 sėdimos vietos |
| Kuras | Hibridas (dyzelis/elektra) |
| Variklis | 3.0, 210 kW |
| Transmisija | Automatinė |
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara |
| Warranty | kuni 23.03.2027 |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2026 |
Skelbimas yra archyvuotas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibridas (dyzelis/elektra) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 210 kW |
| CO₂ emission: | 220 g/km |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 4 vnt |
| Length: | 4986 mm |
| Width: | 1995 mm |
| Height: | 1626 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2397 kg |
| Technical max. mass: | 2900 kg |
| Load bearing capacity: | 503 kg |
| Weight of road train: | 6400 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2996 mm |
| Number of axles: | 2 |