Audi Q8 50 TDI
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) |
| Mootor | 3.0, 210 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | kuni 23.03.2027 |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| CO₂ emissioon: | 220 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4986 mm |
| Laius: | 1995 mm |
| Kõrgus: | 1626 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2397 kg |
| Täismass: | 2900 kg |
| Kandevõime: | 503 kg |
| Autorongi mass: | 6400 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2996 mm |
| Sildade arv: | 2 |