Nissan Navara
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2017 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 181 000 km | ||||||
| Body type | 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.3, 140 kW YS23 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | VSKCTND23U0043467 | ||||||
| Reg. nr. | 609BGX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana: par lietotni
- Bezatslēgas iedarbināšana: par lietotni
- Attālā palaišana: par lietotni
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons, lietotnes vadība
- Gaisa kondicionēšana: 2 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: priekšpuse, aiz, 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz, 360
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
- Ziemas pakete
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Skaļruņi: 6 gab
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Pakāpienu dēļi
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Lisaks paigaltatud Starline alarm täielikku appist juhtimisega, uste avamine/lukustus, kaug käävitus
- Uus akku jaanuar 2026
- Uued suve rehvid
- Olnud ühe inimese kasutuses 90% ajast töö autona ja põhiliselt linna sõidus
- Masinal on kulumis jälgi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.3 l |
| Cubic capacity: | 2298 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 8.7 l/100 km |
| Highway: | 5.9 l/100 km |
| Average: | 6.9 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 65 l |
| CO₂ emission: | 183 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5378 mm |
| Width: | 1850 mm |
| Height: | 1840 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2217 kg |
| Technical max. mass: | 3035 kg |
| Load bearing capacity: | 818 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3150 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 118 €
Registration fee: 742 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Nissan Navara
2019, 293 695 km
15 990 €
178 €/month
Nissan Navara
2016, 202 400 km
22 999 €
268 €/month
Nissan Navara
2019, 208 000 km
24 995 €
276 €/month
BMW 530
2015, 221 000 km
14 900 €
176 €/month
Audi A6 Allroad
2015, 237 142 km
15 500 €
184 €/month
Audi A6
2015, 265 000 km
15 980 €
186 €/month