Opel Mokka
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2017 | ||||||
| Mileage | 85 000 km | ||||||
| Body type | SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 112 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | W0LJC7EM1H4047976 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 01.02.2027 | ||||||
Aprīkojums
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 4/26, 85 000 km
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Plokisoojendi ja salongipuhur
- Veokonks
- ESP stabiilsuskontrollisüsteem, veojõukontroll
- Elektrooniline kahe tsooniga kliimaseade
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Eesmise reisija istme kahe suuna reguleerimine (ette/taha) ja seljatoe kallutus
- Juhiistme käetugi
- Juhi istme nelja suuna reguleerimine (ette/taha ja üles/alla) ja seljatoe kallutus
- Soojendusega esiistmed
- Mugavusistmed ees
- Peatoed kõigil istmetel
- Suhtes 60/40 allaklapitav tagaistme seljatugi
- Sõiduarvuti
- Juhi ja eesistuja kokkuklapitavad päikesesirmid peeglitega, valgustusega Cosmossa
- Elektrilised aknatõstukid ees
- Tagaklaasi puhasti
- Juhi ja eesistuja turvapadjad ees, külgturvapadjad ja katuseturvapadi
- Eesistuja esiturvapadja väljalülitamise võimalus
- ABS-pidurid, ketaspidurid ees ja taga
- Mäest laskumise abistaja, HDC
- Hädapidurdusvõimendi
- Mäestardi abistaja, HSA
- Nahkkattega kolmekodaraline rool, millel on raadio/CD-mängija kaugjuhtimine
- Reguleeritav rool, kõrguse- ja sügavuse suunas
- Varashäire, tuvastab autosse murdmise
- Kolmepunkti turvavööd kõigil istmetel
- Turvavööde eelpingutid esiistmetele
- Nutikas turvavöö meeldetuletus esi- ja tagaistmetel
- Bluetooth ja audio voogedastus
- USB ja Aux-in ühendus
- Kuus kõlarit
- Piiskamasti tüüpi katusantenn
- Raadio/CD-mängija kaugjuhtimine roolil
- R4.0 IntelliLink multimeediasüsteem, 7-tolline värviline puutetundlik ekraan
- Automaatne esitulede süsteem
- Esitulede manuaalne kõrguse reguleerimine
- Esituled, halogeen
- Esimesed udutuled
- Tiivakujulised päevatuled
- Tagumised udutuled
- Keretoonis uksekäepidemed
- Enjoy More-pakett: Parkimisandurid ees ja taga (UD5), Klaasipuhastite vihmasensor (CE1), Kaugtulede automaatika (TQ5) ja Esitulede automaatika (T83), Valgustus päikesesirmide meigipeeglites (D6i), Automaatne sisepeegli hämardus (DD8), Elektriliselt kokkuk
- Technology-pakett: Navi IntelliLink (iO6), Tagurduskaamera (UVC)
- Roolisoojendus
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Kütusepaagi lukustuse kaugjuhtimine
- Katuseraamid
- Pagasiruumi kahekordne põrand
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1399 cm³ |
| Power: | 112 kW |
| City fuel cons.: | 7.8 l/100 km |
| Highway: | 5.6 l/100 km |
| Average: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 148 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 9.9 s |
| Maximum speed: | 193 km/h |
Body and seats
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4275 mm |
| Width: | 1781 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1481 kg |
| Technical max. mass: | 1915 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 500 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 185 €
Registration fee: 615 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.