Opel Mokka
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2017 | ||||||
| Läbisõit | 85 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 112 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | W0LJC7EM1H4047976 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 01.02.2027 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 4/26, 85 000 km
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Plokisoojendi ja salongipuhur
- Veokonks
- ESP stabiilsuskontrollisüsteem, veojõukontroll
- Elektrooniline kahe tsooniga kliimaseade
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Eesmise reisija istme kahe suuna reguleerimine (ette/taha) ja seljatoe kallutus
- Juhiistme käetugi
- Juhi istme nelja suuna reguleerimine (ette/taha ja üles/alla) ja seljatoe kallutus
- Soojendusega esiistmed
- Mugavusistmed ees
- Peatoed kõigil istmetel
- Suhtes 60/40 allaklapitav tagaistme seljatugi
- Sõiduarvuti
- Juhi ja eesistuja kokkuklapitavad päikesesirmid peeglitega, valgustusega Cosmossa
- Elektrilised aknatõstukid ees
- Tagaklaasi puhasti
- Juhi ja eesistuja turvapadjad ees, külgturvapadjad ja katuseturvapadi
- Eesistuja esiturvapadja väljalülitamise võimalus
- ABS-pidurid, ketaspidurid ees ja taga
- Mäest laskumise abistaja, HDC
- Hädapidurdusvõimendi
- Mäestardi abistaja, HSA
- Nahkkattega kolmekodaraline rool, millel on raadio/CD-mängija kaugjuhtimine
- Reguleeritav rool, kõrguse- ja sügavuse suunas
- Varashäire, tuvastab autosse murdmise
- Kolmepunkti turvavööd kõigil istmetel
- Turvavööde eelpingutid esiistmetele
- Nutikas turvavöö meeldetuletus esi- ja tagaistmetel
- Bluetooth ja audio voogedastus
- USB ja Aux-in ühendus
- Kuus kõlarit
- Piiskamasti tüüpi katusantenn
- Raadio/CD-mängija kaugjuhtimine roolil
- R4.0 IntelliLink multimeediasüsteem, 7-tolline värviline puutetundlik ekraan
- Automaatne esitulede süsteem
- Esitulede manuaalne kõrguse reguleerimine
- Esituled, halogeen
- Esimesed udutuled
- Tiivakujulised päevatuled
- Tagumised udutuled
- Keretoonis uksekäepidemed
- Enjoy More-pakett: Parkimisandurid ees ja taga (UD5), Klaasipuhastite vihmasensor (CE1), Kaugtulede automaatika (TQ5) ja Esitulede automaatika (T83), Valgustus päikesesirmide meigipeeglites (D6i), Automaatne sisepeegli hämardus (DD8), Elektriliselt kokkuk
- Technology-pakett: Navi IntelliLink (iO6), Tagurduskaamera (UVC)
- Roolisoojendus
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Kütusepaagi lukustuse kaugjuhtimine
- Katuseraamid
- Pagasiruumi kahekordne põrand
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1399 cm³ |
| Võimsus: | 112 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.9 s |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
Kere ja istekohad
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4275 mm |
| Laius: | 1781 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1481 kg |
| Täismass: | 1915 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 185 €
Registreerimistasu: 615 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.