There are no photos of this vehicle.
BMW X1 X1 sDrive18i
| Condition | New |
| Body type | Urban SUV, 5 seats |
| Fuel | Petrol |
| CO₂ | 144 g/km |
| Color | Black - Must mitte metallik põhivärv |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front-wheel drive |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| CO₂ emission: | 144 g/km |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | Urban SUV |
| Seats: | 5 tk |
| Length: | 4500 mm |
| Width: | 1845 mm |
| Height: | 1642 mm |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Wheelbase: | 2692 mm |