Antud sõidukil pole fotosid.
BMW X1 X1 sDrive18i
| Seisukord | Uus |
| Keretüüp | Linnamaastur, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| CO₂ | 144 g/km |
| Värv | Must - Must mitte metallik põhivärv |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1642 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Teljevahe: | 2692 mm |