Hyundai Kona
| Condition | Used |
| Initial reg. | 01.2024 |
| Body type | SUV, 5 doors, 5 seats |
| Fuel | Electric |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front-wheel drive |
| Vehicle inspection | 17.01.2028 |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Electric |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | SUV |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 0 mm |
| Width: | 0 mm |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 0 kg |
| Technical max. mass: | 0 kg |