Hyundai Kona
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2024 |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 17.01.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 0 mm |
| Laius: | 0 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 0 kg |
| Täismass: | 0 kg |