Audi SQ7 Quattro
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 12.2017 · Germany | ||||||
| Mileage | 118 700 km | ||||||
| Body type | Touring, 5 doors, 7 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 4.0, 320 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WAUZZZ4M6JD030660 | ||||||
| Reg. nr. | 635MRL | ||||||
| Vehicle inspection | 31.12.2027 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Öise nägemise assistent
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Mägipidur
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduskomplekt
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Katuseluuk
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Elektriline antenn
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Sportvarustus
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Pagasikate
- Katusereelingud
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Veokonks
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Aknapesupihustite sulatus
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- autoga antakse kaasa (talverehvid, valuveljed (21", Audi Sport))
- Bose stereo
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 4.0 l |
| Cubic capacity: | 3956 cm³ |
| Power: | 320 kW |
| City fuel cons.: | 8.7 l/100 km |
| Highway: | 6.9 l/100 km |
| Average: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 199 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Touring |
| Seats: | 7 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 5052 mm |
| Width: | 1968 mm |
| Height: | 1668 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2405 kg |
| Technical max. mass: | 3200 kg |
| Load bearing capacity: | 795 kg |
| Weight of road train: | 6700 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2996 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga heas korras ja rikkaliku varustusega SQ7. Toodud 2021 Saksamaalt, Eestis olnud ühe omaniku kasutuses.
Auto omab täielikku Audi esinduse hooldusajalugu.
Audi exclusive sinine välisvärv ja must Valcona nahksisu. Esiistmed elektrilised, soojenduse, ventilatsiooni ja massaažiga. Neljatsooniline kliima, seisuküte ja õhuionisaator.
Varustuses Audi Virtual Cockpit, MMI Navigation Plus, head-up display ja BOSE 3D helisüsteem. Matrix LED tuled, öönägemisassistent ning mitmed juhiabid (adaptiivne püsikiirushoidja, 360° kaamerad, sõiduraja hoidmine).
Õhkvedrustus koos Dynamic paketiga tagab väga hea sõidumugavuse ja juhitavuse. Lisaks panoraamkatus, võtmeta avamine, kolmas istmerida ja elektriline haakeseade.
Kaasa tuleb teine jooks velgesid Audi Sport 21" koos uueväärsete talverehvidega.
Võimalik osta lisagarantii kuni 3 aastaks.
Küsi lisapilte ja videosid autost!
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 611 €
Registration fee: 2151 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.