Audi SQ7 Quattro
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 12.2017 · Германия | ||||||
| Пробег | 118 700 км | ||||||
| Тип кузова | Туринг, 5 дверей, 7 мест | ||||||
| Топливо | Дизель | ||||||
| Двигатель | 4.0, 320 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WAUZZZ4M6JD030660 | ||||||
| Рег. номер | 635MRL | ||||||
| Техосмотр | 31.12.2027 | ||||||
Комплектация
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Info kuvamine esiklaasile
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Öise nägemise assistent
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Mägipidur
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduskomplekt
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Katuseluuk
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Elektriline antenn
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Sportvarustus
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Pagasikate
- Katusereelingud
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Veokonks
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Aknapesupihustite sulatus
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- autoga antakse kaasa (talverehvid, valuveljed (21", Audi Sport))
- Bose stereo
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Дизель |
| Объем двигателя: | 4.0 л |
| Объем двигателя: | 3956 см³ |
| Мощность: | 320 кВт |
| Расход топлива в городе: | 8.7 л/100 км |
| На трассе: | 6.9 л/100 км |
| Средний: | 7.6 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 199 г/км |
| Максимальная скорость: | 250 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Синий |
| Тип кузова: | Туринг |
| Мест: | 7 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 5052 мм |
| Ширина: | 1968 мм |
| Высота: | 1668 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2405 кг |
| Полная масса: | 3200 кг |
| Макс. груз: | 795 кг |
| Масса автопоезда: | 6700 кг |
| Прицеп с тормозами: | 3500 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2996 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga heas korras ja rikkaliku varustusega SQ7. Toodud 2021 Saksamaalt, Eestis olnud ühe omaniku kasutuses.
Auto omab täielikku Audi esinduse hooldusajalugu.
Audi exclusive sinine välisvärv ja must Valcona nahksisu. Esiistmed elektrilised, soojenduse, ventilatsiooni ja massaažiga. Neljatsooniline kliima, seisuküte ja õhuionisaator.
Varustuses Audi Virtual Cockpit, MMI Navigation Plus, head-up display ja BOSE 3D helisüsteem. Matrix LED tuled, öönägemisassistent ning mitmed juhiabid (adaptiivne püsikiirushoidja, 360° kaamerad, sõiduraja hoidmine).
Õhkvedrustus koos Dynamic paketiga tagab väga hea sõidumugavuse ja juhitavuse. Lisaks panoraamkatus, võtmeta avamine, kolmas istmerida ja elektriline haakeseade.
Kaasa tuleb teine jooks velgesid Audi Sport 21" koos uueväärsete talverehvidega.
Võimalik osta lisagarantii kuni 3 aastaks.
Küsi lisapilte ja videosid autost!
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 611 €
Плата за регистрацию: 2151 €
Оплачено
Регистрационный сбор за данный автомобиль оплачен, и при покупке автомобиля покупателю не нужно оплачивать регистрационный сбор повторно.
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.