BMW X6 XDrive M50d
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 09.2020 · Sweden | ||||||
| Mileage | 114 000 km | ||||||
| Body type | Coupe, 4 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 3.0, 294 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WBAGT610X09D95274 | ||||||
| Reg. nr. | 777JVG | ||||||
| Vehicle inspection | 30.09.2026 | ||||||
Equipment
Muu
- Merino nahksisu
- M nahkkattega rool
- M aerodünaamikapakett
- High Gloss Shadow Line välisviimistlus
- M Alcantara antratsiit laepolster
- Panoraamkatus
- Pakiruumi lisavarustuse pakett
- Päikesekaitseklaasid
- Veluurist põrandamatid
- Ohukolmnurk ja esmaabikomplekt
- Temperatuuriga reguleeritavad topsihoidjad
- Elektriliselt reguleeritavad mälufunktsiooniga istmed
- Crafted Clarity klaasdetailid
- Esi- ja tagaistmete soojendus
- Eesmise rea soojusmugavuspakett
- Individuaalne nahkkattega armatuurlaud
- M multifunktsionaalsed istmed
- Süsinikkiust siseviimistlusliistud
- Neljatsooniline automaatne kliimaseade
- Ambient Air pakett (salongi lõhnastamine)
- Laiendatud peeglipakett
- Salongi meeleoluvalgustus
- Head-up ekraan
- DAB digitaalraadio
- Harman/Kardon helisüsteem
- Teleservices teenused
- Hädaabikõne süsteem
- ConnectedDrive teenused
- Connected Package Professional
- Juhtmevaba laadimisega telefonilahendus
- BMW Live Cockpit Professional
- WiFi hotspot
- parking heater
- Kilomeetripõhine spidomeeter
- LED udutuled
- Kaugtuleassistent
- Active Guard Plus turvasüsteem
- Driving Assistant Professional
- BMW Laserlight esituled
- Parkimisabisüsteem Plus
- M Sport pidurid
- Lukustatavad rattapoldid
- M Sport diferentsiaal
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Integraalne aktiivroolimine
- M Sport Professional vedrustus
- Comfort Access võtmeta avamine ja käivitus
- Soft-Close uksed
- Haagisekonks
- Valgustatud BMW neeruvõre (Iconic Glow)
- BMW Display Key
- Akustilised mugavusklaasid
- Aktiivne jalakäijakaitse
- M sportväljalaskesüsteem
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 294 kW |
| CO₂ emission: | 221 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Coupe |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 4935 mm |
| Width: | 2004 mm |
| Height: | 1696 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2462 kg |
| Technical max. mass: | 3010 kg |
| Load bearing capacity: | 548 kg |
| Weight of road train: | 6510 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2975 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026Toodud riigist: Rootsi
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga korralik ning rohke lisavarustusega BMW X6 M50d. Auto kere on kiletatud matiks.
Esinduse ametlik hooldusajalugu:
- 07.2022 / 23 627 km
- 10.2022 / 31 972 km
- 12.2022 / 39 487 km
- 04.2023 / 49 365 km
- 01.2024 / 75 622 km
- 02.2024 / 78 349 km
- 11.2024 / 93 475 km
- 05.2025 / 99 605 km
- 03.2026 / 113 473 km
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 747 €
Registration fee: 2773 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
BMW X6
2020, 114 500 km
60 500 €
695 €/month
BMW X6
2020, 92 300 km
63 500 €
683 €/month
Mercedes-Benz V 300
2021, 108 878 km
53 990 €
579 €/month
Mercedes-Benz V 250
2021, 159 790 km
53 990 €
602 €/month
Audi S6
2021, 90 740 km
54 534 €
623 €/month
Mercedes-Benz V 300
2022, 119 000 km
56 200 €
602 €/month